Mestské pohrebníctvo Marianum chce investovať do obnovy cintorínov tri milióny eur

Marianum pohrebnictvo mesta bratislava mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

Predmetom obstarávania je zriadenie dynamického nákupného systému na flexibilné zadávanie zákaziek.

Pohrebníctvo mesta Bratislavy Marianum investuje do obnovy cintorínov tri milióny eur. Vyplýva to z výzvy na predkladanie ponúk zverejnenej vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Predmetom zákazky sú stavebné práce na cintorínoch a objektoch v správe Marianum – Pohrebníctvo mesta Bratislavy a opakujúce sa zákazky súvisiace s údržbou cintorínov a objektov v správe Marianum,“ uvádza sa v oznámení.

Predkladanie ponúk

Predpokladaná hodnota zákazky je tri milióny eur bez DPH, termín na predkladanie ponúk je 26. február. Zmluva s víťazným uchádzačom sa uzavrie na dobu 36 mesiacov.

Predmetom zákazky je zriadenie Dynamického nákupného systému (DNS), ktorého cieľom je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t. j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Cintorínske práce

Dynamický nákupný systém bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa stavebných prác bežne dostupných na trhu, v rámci ktorých sa budú uskutočňovať realizácie jednotlivých stavebných cintorínskych prác.

Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia, konkrétne miesta uskutočnenia predmetu zákazky, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom,“ uzatvára obstarávateľ.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk