Dvaja muži si mali so ženou dohodnúť masáž, napokon ju zneužili aj olúpili

únos, žena, lano
Foto: ilustračné, thinkstockphotos.com

Bratislavským policajtom sa podarilo objasniť prípad lúpeže a sexuálneho násilia.

Dvaja muži zo Žiaru nad Hronom sú obvinení zo zločinu lúpeže formou spolupáchateľstva a zo zločinu sexuálneho násilia. Koncom minulého týždňa si mali dvaja muži v priestoroch hotela na Prešovskej ulici v Bratislave dohodnúť masáž.

Ako informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, namiesto masáže pod hrozbou použitia bodno-reznej zbrane odcudzili poškodenej žene finančnú hotovosť vo výške 250 eur. Okrem toho, že ženu okradli, jeden z mužov mal ženu nakoniec donútiť k vykonaniu sexuálnej praktiky.

Po vykonaní danej sexuálnej praktiky sa pokúsili obaja muži z hotela utiecť. Na miesto však dorazila polícia, ktorá mužov na úteku chytila. Na základe zistených informácií na mieste boli podozriví obmedzení na osobnej slobode a eskortovaní na príslušné oddelenie.

Ako dodala policajná hovorkyňa, na základe zabezpečených dôkazov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie zo zločinu lúpeže formou spolupáchateľstva a zo zločinu sexuálneho násilia dvom mužom a zároveň spracoval pre prokurátora podnet k podaniu návrhu na ich vzatie do väzby. Obvineným v prípade preukázania viny pred súdom hrozí v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk