Dopravný podnik nakúpi náhradné diely na autobusy za 2,5 milióna eur

linka-kamzik-mestska-hromadna-doprava-autobus-mhd-koliba.jpg
Foto: ilustračné, imhd.sk

Dopravný podnik vyhlásil dve verejné obstarávania na dodanie náhradných dielov na autobusy.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) nakúpi náhradné diely na autobusy za viac ako 2,5 milióna eur. Vyplýva to z dnešného oznámenia vo vestníku Úradu verejného obstarávania (ÚVO). Dopravný podnik vyhlásil dve verejné obstarávania na dodanie náhradných dielov na autobusy. „Predmetom zákazky je dodanie náhradných dielov pre autobusy Iveco a Mercedes Benz,“ píše sa v oznámení ÚVO.

Prvý tender DPB je na dodanie náhradných dielov pre autobusy Iveco v celkovej predpokladanej hodnote 1 228 345 eur bez DPH. Zákazka je rozdelená na sedem častí – spojovací materiál, tesnenia, hadice – časti podvozku – elektro, kabeláž – svetlá – náhradné diely motora, palivového systému – sklá – karoséria, chladenie, kúrenie – filtre. Lehota na predkladanie ponúk je do 23. marca.

Druhý tender DPB je na dodanie náhradných dielov pre autobusy Mercedes Benz v celkovej predpokladanej hodnote 1 360 100 eur bez DPH. Zákazka je rozdelená na osem častí – spojovací materiál, tesnenia, hadice – časti podvozku – elektro, kabeláž, svetlá – náhradné diely motora, palivového systému – sklá – brzdový systém – karoséria, chladenie, kúrenie – filtre. Lehota na predkladanie ponúk je do 23. marca.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk