V Ružinove má vyrásť polyfunkčný objekt, jeho cena sa predpokladá na 17 miliónov eur

Ruzinov polyfunkcny objekt.jpg

Plánovaný termín začatia výstavby je druhý kvartál roku 2023, začiatok prevádzky o dva roky neskôr.

V Ružinove chcú postaviť polyfunkčný objekt za približne 17 miliónov eur. Vyplýva to zo zámeru predloženého na posudzovanie vplyvov na životné prostredie EIA.

Účelom navrhovaného zámeru je vybudovanie polyfunkčného objektu združujúceho rôzne funkcie podľa požiadaviek investora,“ uvádza sa v zámere.

Na okraji Nív

Záujmové územie sa nachádza na okraji katastrálneho územia Nivy. V súčasnosti je areál využívaný rôznymi malými prevádzkami.

Na pozemku sa nachádzajú staršie budovy skladov, výkupu železa, garáže, opravovne, sklady veľkoobchodov a malá administratívna budova pri vstupe,“ dodáva navrhovateľ. Plánovaný termín začatia výstavby je druhý kvartál roku 2023, začiatok prevádzky o dva roky neskôr.

Administratívne účely

Využitie objektu je plánované na administratívne účely. Pre potreby budovy sú plánované školiace a prezentačné miestnosti spolu so zasadacími miestnosťami.

V rámci ďalšieho využitia objektu sa v budove navrhuje aj kantína spolu s kaviarňou slúžiaca ako stravovacie zariadenie pre zamestnancov a návštevníkov budovy.

Voľnočasové aktivity

Dôraz sa v rámci návrhu kladie aj na voľnočasové aktivity. Z toho dôvodu je na prízemí navrhnuté menšie fitness centrum s potrebným zázemím,“ uvádza navrhovateľ v zámere.

V objekte je navrhnutá aj škôlka s prislúchajúcimi vonkajšími priestormi ihriska, ktorú môžu využívať napríklad zamestnanci pracujúci v objekte.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk