V meste sa koná druhý ročník Campu Bratislava, štyri dni vyvrcholia Festivalom v Sade Janka Kráľa

Camp bratislava.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Na podujatí sa stretlo 60 mladých ľudí, jeho témou bude spolužitie v mestách.

Začal už druhý ročník Campu Bratislava – štvordňového festivalu mladej generácie Bratislavy. Organizuje ho mestská strana Team Bratislava na čele s Matúšom Vallom. Ako informuje podpredsedníčka mestskej strany Gretka Pavlovová, jeho témou bude spolužitie v mestách.

Na podujatí sa stretne 60 mladých ľudí. Čakajú ich workshopy, diskusie, dobrovoľnícke, ale aj zážitkové aktivity s ľuďmi z verejného a neziskového sektora, ktorí sa s nimi podelia o svoje skúsenosti.

Tému spolužitia si bude môcť vyskúšať aj verejnosť, na dvoch večerných diskusiách a sobotnom Festivale v Sade Janka Kráľa. Verejná diskusia Stretne sa Bratislavčan, Košičan a Zaježovčan v meste sa bude konať vo štvrtok o 19.00 v Luna Bare.

Piatkový večer bude venovaný politickej diskusii Budeme ako spoločnosť vedieť spolu vychádzať? Zúčastní sa na nej Michal Šimečka, Richard Sulík a Eduard Heger. Diskusiu moderuje Matúš Vallo. Štyri dni vyvrcholia Festivalom v Sade Janka Kráľa, ktorý sa bude konať v sobotu 10. júna od 14.00 do 21.00 hod.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk