Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave: Vodiči zaplačú pri vjazde na parkovisko na Ševčenkovej a Fedinovej ulici, je samý výtlk

Parkovisko Ševčenkova a Fedinova ulica
Foto: Čitateľka, Gettyimages - koláž Bratislavadeň

V novej rubrike Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave budeme pravidelne informovať o stave rozbitých chodníkov, ciest a neporiadku v hlavnom meste. 

Parkoviská pri panelákoch denne využíva veľa miestnych vodičov, návštevy obyvateľov či kuriérske autá. Roky užívania dajú parkoviskám zabrať a keď sa neudržiavajú, je na ne žalostný pohľad.

Platí to aj pre parkovisko na Ševčenkovej a Fedinovej ulici. Obyvateľku i jej susedov trápi stav parkoviska a jeho vzhľad sa mení čoraz k horšiemu.

„Dominantou“ parkoviska je hlboká prepadlina, ktorá sa tiahne takmer od začiatku až po koniec. V diere prepadliny vyrastá zeleň. Taktiež sú boky parkoviska poškodené a asfalt je popraskaný.

Pracovníci mestskej časti však parkovisko navštívili, keď natierali modré čiary, ktoré zvýhodňujú parkovanie rezidentov. Na katastrofálny stav parkoviska sa však pozabudlo.

Hovorkyňa Petržalky Mária Halašková uviedla, že pre samosprávu je momentálne prioritou riešenie poškodení na cestách III. triedy. Opravy chodníkov a parkovísk v správe Petržalky sa realizujú priebežne a oprava parkoviska na Ševčenkovej a Fedinovej ulici je zaradená do plánu opráv na túto jeseň alebo začiatok budúceho roka.

Parkovisko Ševčenkova a Fedinova ulica
Parkovisko je samý výtlk. Foto: Čitateľka

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk