Program CINEMAX Bratislava december 2023: Aké novinky nás čakajú? Toto je plán premiér filmov

Kolaz cinemax plan premier.jpg
Foto: cine-max.sk - koláž BratislavaDen.sk

Milujete sledovanie najnovších filmov a už sa neviete dočkať, čo nás za novinky čaká v decembri? Tak tu to je. Prinášame vám prehľad premiér, ktoré vás čakajú v CINEMAX počas decembra. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale i zábavy.

PERINBABA A DVA SVETY, premiéra 7. decembra 2023

Dlhoočakávaná snímka o Perinbabe je tu. Táto rozprávka je pre divákov bez vekového obmedzenia. Tešiť sa môžete na hercov ako Lukáš Frlajs, Valéria Frištik, Ivan Romančík st., René Štúr, Sabina Skalická, Daniel Nekonečný, Petra Vančíková, Ľubomír Paulovič, Andrea Verešová, Giulietta Masina.

Príbeh Lukáša a jeho kmotry Perinbaby je pretkaný dobrodružstvom, humorom i magickými kúzlami. Po smrti rodičov, Alžbetky a Jakuba, sa ich syn Lukáš vydáva na dlhú cestu za šťastím. Vďaka svojej vynaliezavosti, mladíckej neohrozenosti a zručnosti si vzápätí nájde spôsob, ako sa vo svete nestratiť. S tým mu pomáha štvornohý priateľ Ucho, ktorý sa k nemu na ceste pripojil.

Poznanie, ktoré Lukáš získava počas svojho putovania, mu nakoniec pomôže získať lásku, o ktorej sníval a nájsť miesto, kde sa jeho neskutočný sen stane skutočnosťou. Zázraky sa nestávajú len v snoch, ale aj v živote.

A ak po niečom skutočne túžime, môže sa nám to vyplniť. A ako dopadne nekonečný súboj dvoch nesmrteľných sestier Perinbaby a Zubatej? Kto vie, jediné čo môžeme prezradiť, je, že sedmička je šťastné číslo.

Cinemax plan premier perinbaba.jpg
Foto: cine-max.sk

DCÉRA DIVOČINY, premiéra filmu 7. decembra 2023

Americký film v sebe zahŕňa žánre ako thriller, dráma aj mystery. Vhodný je pre divákov od 15 rokov. Na plátnach kín ho diváci uvidia v originálnej anglickej verzii s českými titulkami.

Helena vyrastala s matkou a otcom hlboko uprostred močiarov a lesov, ďaleko od akejkoľvek civilizácie. Poznala len ich chatu, lesy a bažiny. Od útleho veku ju otec učil, ako prežiť v drsnej divočine, ako stopovať a loviť zver. Zároveň si s ňou vytvoril desivo blízke puto.

Ako dieťa však Helena netušila, čo sa skrýva za ich životom v lese. Otec ju a jej matku násilím držal ďaleko od vonkajšieho sveta. Keď sa im podarilo z jeho zajatia ujsť, bol chytený a uväznený. Ľudia ho začali nazývať kráľom močiarov.

Cinemax plan premier dcara divoa iny.jpg
Foto: cine-max.sk

WONKA, premiéra filmu 14. decembra 2023

Obľúbená postava čokoládového majstra sa vracia so svojim príbehom na plátna kín. Ide o dobrodružný, rodinný film vhodný pre divákov od 7 rokov. Vidieť ho môžete vo verziách so slovenským dabingom alebo po anglicky s českými titulkami.

Keď nádejný Willy Wonka dorazí do sveta výroby čokolády, nemá nič iné ako pár mincí vo vrecku a klobúk plný snov – jedným z nich je otvoriť si vlastný obchod s čokoládou. Jeho sny ale prekazí Čokoládový kartel a ziskuchtivá pani Drhná.

No vďaka jeho dôvtipu, talentu a nových kamarátov sa Willy vydáva na veľké čokoládové dobrodružstvo a zistí, že kým väčšina ľudí uprednostní chamtivosť pred dobrom, všade sa nájde svetielko nádeje – stačí len použiť svoju fantáziu!

Cinemax plan premier wonka.jpg
Foto: cine-max.sk

AQUAMAN A STRATENÉ KRÁĽOVSTVO, premiéra filmu 21. decembra 2023

Najnovší diel pokračovania Aquamanových dobrodružstiev zahŕňa opäť žánre ako akčný, dobrodružný či fantasy. Vhodný je pre divákov od 12 rokov. Tešiť sa v ňom môžeme na hercov s menami Jason Momoa, Patrick Wilson, Nicole Kidman, Amber Heard, Ben Affleck, Nicole Kidman, Indya Moore a ďalší. Na plátna kín prichádza so slovenským dabingom alebo anglicky so slovenskými titulkami

Black Manta, stále poháňaný potrebou pomstiť smrť svojho otca, sa nezastaví pred ničím, aby Aquamana raz a navždy porazil. Tentoraz Black Manta ovláda silu mýtického Čierneho trojzubca, ktorý uchováva starodávnu a zákernú silu. Aby ho porazil, Aquaman sa obráti na netradičného spojenca – svojho uväzneného brata Orma, bývalého kráľa Atlantídy.

Cinemax plan premier aquaman a stratene kralovstvo.jpg
Foto: cine-max.sk

VTÁCI SŤAHOVÁCI, premiéra filmu 21. decembra 2023

Rodinná animovaná komédia je vhodná pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia. Diváci film uvidia so slovenským dabingom.

Tak dlho sa štvorčlenná kačacia rodinka hovela v rodnom rybníku, až jedného dňa mama kačica zakričala: „Už dosť!” Rozhodla sa, že spoločne zažijú dobrodružstvo, aké sťahovavé vtáky zažívajú každý rok. Ich cieľom sa stala Jamajka. Nanešťastie sa vydávajú opačným smerom…

Cinemax plan premier vtaci stahovaci.jpg
Foto: cine-max.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk