Otrasné, čoho museli byť deti svedkami: Muž napadol ženu nožom, zastavil ho až policajný taser

Kolaz bratislava nasilie domacnost policia.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages, KR PZ Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Konflikt v tradičnej rodine takmer vyústil k tragédii. Muž napadol ženu nožom, ešte k tomu pred deťmi. Agresora zastavili až policajti.

Bratislavskí policajti prijali telefonické oznámenie o konflikte medzi mužom a ženou, pričom svedkami incidentu mali byť aj dve deti. Ako uvádza polícia, v rámci konfliktu mal muž ženu ohrozovať s kuchynským nožom v ruke.

Na mieste policajti nadviazali komunikáciu so ženou. Všimli si pritom muža ozbrojeného kuchynským nožom, ktorý sa začal k policajnej hliadke približovať. Muž nereagoval na výzvy polície, aby nôž odhodil a od konania upustil.

Varovali ho pred použitím služobného tasera. Keďže bol ozbrojený a pohyboval sa stále smerom k policajtom, a stále nepočúval opakované výzvy, policajti za striktného dodržania zákona použili voči nemu služobný taser.

Agresívneho muža napokon policajti po zásahu taserom spacifikovali, nasadili mu putá a eskortovali ho na policajné oddelenie k vykonaniu ďalších úkonov. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečného vyhrážania spáchaného závažnejším spôsobom konania a na chránenej osobe. Po vykonaní potrebných úkonov bol muž podľa slov polície umiestnený v cele policajného zaistenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk