Oslava mesiaca kníh: Hľadajte aj vy zlaté kupóny ako z filmu! Získate za ne výnimočné darčeky

Zlaty kupon 01.jpg
Foto: Staromestská knižnica

Zažite dobrodružstvo ako Charlie zo slávnej knihy Roalda Dahla, ktorý našiel svoj Zlatý kupón a dostal sa do vysnívanej Továrne na čokoládu.

Oslávte mesiac knihy účasťou na druhom ročníku pátrania po Zlatých kupónoch na Panenskej ulici. Stačí možno len prechádzka a užívanie si atmosféry a možno objavíte zlaté prekvapenie ukryté na vybraných miestach.

Toto netradičné podujatie vzniklo s cieľom osláviť marec – mesiac knihy originálnou formou, inšpirovanou známym dielom Roalda Dahla. Organizátormi a autormi sú nadšenci z kultúrnych inštitúcií okolo Panenskej ulice v Bratislave, ktorí sa rozhodli opäť zopakovať túto akciu.

V knižniciach, kníhkupectvách, kaviarňach a galériách, ako je Staromestská knižnica na Panenskej, Artforum, Brot Books Deli, kaviareň Sväg to go, Goethe-Institut, OZ Punkt a Galéria Čin Čin, budú počas marca ukryté Zlaté kupóny.

Spolu ich je 72 a každý z nich obsahuje prekvapenie. Môžete zaň získať prekvapenia ako kniha, magazín, káva, darček. Dkonca sa vďaka kupónu môžete dostať na miesto, kde ste ešte neboli.

Zažite dobrodružstvo ako Charlie zo slávnej knihy Roalda Dahla, ktorý našiel svoj Zlatý kupón a dostal sa do vysnívanej Továrne na čokoládu. Ak náhodou narazíte na Zlatý kupón, môžete sa podeliť so svojím nálezom na sociálnych sieťach s hashtagom #zlatykuponpanenska. Akcia trvá od 1. do 31. marca 2024.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk