Medzinárodný deň žien v Ružinove oslávia ženy divadelným predstavením zadarmo

Letna noc predstavenie ruzinov pre zeny.jpg

V Ružinove si pripravili divadelné predstavenie pre ženy k ich sviatku úplne zadarmo.

Komediálne divadelné predstavenie Letná noc organizujú spoločne starosta Ružinova, Cultus Ružinov a Divadlo Komédie pre všetky Ružinovčanky pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. Divadelné predstavenie sa odohrá 7. marca o 19.00 hod. v Dome kultúry Ružinov. Vstup je zadarmo pre dámy s trvalým bydliskom v Ružinove.

Som šťastný muž, lebo celý život mám vo svojom osobnom aj pracovnom živote ženy, ktoré sú múdre, odhodlané a dokážu inšpirovať svoje okolie. Pozvanie na toto divadelné predstavenie je len drobným prejavom úcty. Budem veľmi rád, ak všetky ženy budú cítiť rešpekt každý deň a v každej oblasti života,“ hovorí starosta Ružinova Martin Chren.

Mdz_1200x628.jpg
Zdroj: Ružinov

Letná noc je hit svetových javísk, ide o originálnu komédiu o generácii štyridsiatnikov, ktorí sa uprostred jednej noci vzájomne spoznávajú a strácajú a míňajú a nachádzajú. Je to mierne zamotaný príbeh o náhodnom stretnutí nesúrodého páru, ktorý spája životný pocit večnej nespokojnosti a hľadania. V inscenácii jednotlivé situácie dopĺňa hudobná zložka predstavenia a v tomto prípade je to živá hudobná produkcia.

V hlavných úlohách hrajú Kristína Farkašová a Marcel Ochránek; ďalej hrajú a naživo muzicírujú: Tomáš Michalčák, Štefan Tomko.

Vstupenky na predstavenie Letná noc si môže zadarmo vyzdvihnúť každá obyvateľka s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, každý deň od 7.00 do 22.00 hod. Kapacita je obmedzená. Ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk