Alžbetinské naivné divadlo Bratislava hľadá hercov v seniorskom veku

konkurz-seniori-divadlo-bratislava-ruzinov-gettyimages.jpg
Ilustračná foto: GettyImages

Mestská časť Ružinov, Cultus Ružinov, AkSen o.z. a Alžbetinské naivné divadlo Bratislava vyhlasujú konkurz na obsadenie hereckých rolí do novopripravovaných divadelných hier.

Požiadavkami na uchádzačov sú seniorský vek, pokiaľ možno trvalý pobyt v Ružinove, ako i ochota vykonávať dobrovoľnú činnosť a podriadiť sa kolektívu. Nácvik bude obvykle dvakrát do týždňa v trvaní približne tri hodiny. Konkurz sa uskutoční v piatok 22. februára o 13.00 hod. v Spoločenskom dome Prievoz v miestnosti číslo 14. Spomedzi uchádzačov vyberie nových hercov výberová komisia.

Alžbetínske naivné divadlo má cieľ každý rok naštudovať dve nové hry. Preto potrebuje získavať nových aktívnych členov, prednostne mužov. Táto činnosť zlepšuje nielen telesnú, ale aj mentálnu kondíciu seniorov. K hre sa pristupuje ako k zábave, umocnenej tým, že súčasne zabáva iných, najmä vrstovníkov. V kolektíve sa tvorí priateľská, skoro až rodinná atmosféra,“ hovorí herec ochotníckeho divadla, František Šatan.

Všetky informácie uchádzačom a záujemcom poskytne František Šatan prostredníctvom telefónu na číslel 0903 517 465 prípadne mailom dedo.penzista@gmail.com.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk