Madonna tvrdí, že ju jej ex nikdy neudrel, ako to teda bolo?

Madonna
Madonna SITA/AP

Herca z napadnutia bývalej manželky nepriamo obvinil režisér Lee Daniels.

Americká speváčka Madonna vyhlásila, že ju bývalý manžel, herec Sean Penn nikdy nenapadol. Reagovala tak na tvrdenie filmára Leeho Danielsa, ktorý nedávno v rozhovore pre magazín The Hollywood Reporter prirovnal Penna k hercovi Terrenceovi Howardovi. Ten sa predtým priznal, že v roku 2001 udrel svoju prvú manželku Lori McCommas. „To, čo Terrence spravil, sa nijak nelíši od toho, čo v minulosti spravili Marlon Brando či Sean Penn, no zrazu z neho všetci robia démona,“ uviedol 55-ročný režisér snímok ako Precious (2009), Reportér (2012) a Komorník (2013), pričom zjavne narážal na správy o tom, že Penn v 80. rokoch napadol svoju vtedajšiu manželku Madonnu.

Päťdesiatsedemročná interpretka však uviedla, že ju exmanžel nikdy neudrel. „Všetky opačné tvrdenia sú naozaj urážlivé, zlomyseľné, bezohľadné a nepravdivé,“ dodala v miestoprísažnom vyhlásení speváčka, ktorá bola za rodáka z Kalifornie vydatá v období 1985 až 1989.

Penn po spomínanom vyjadrení podal na Danielsa žalobu za urážku na cti a požadoval odškodné desať miliónov dolárov. „Lee Daniels nepravdivo prirovnal Seana Penna k Terrencovi Howardovi. Penna, na rozdiel od Howarda, nikdy nezatkli, nieto odsúdili za domáce násilie, čo jeho exmanželky (vrátane Madonny) môžu potvrdiť a dosvedčiť,“ uviedol herec v súdnych dokumentoch.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk